Tým DVK 2 postoupil na Mistrovství Čech ze 6.místa

Tým juniorů vybojoval postup do finále a skončil na 8.místě

4.5.2013 zemské kolo Čechy CDO - junioři

1.6.2013 Beroun Cup - DVK 2 + junioři vyhráli 1.místo!!!

31.3.2012 Evropa 2 Tour Taneční skupina roku 2012

regionální kolo pro Prahu a Středočeský kraj

• Tým DVK 1 vyhrál s choreografií "Miami" 1. MÍSTO v kateogorii Hip Hop.
  • Tým DVK 2 získal s choreografií: "Jou" postup na mistrovství Čech.
  • Juniorský tým vybojoval nádherné 1. MÍSTO v kategorii Hip Hop v konkurenci 13 skupin.

15.5.2010 Taneční skupina roku 2010 - finále

mistrovství České republiky

• Oba naše soutěžní týmy vybojovaly zlaté medaile!!!
  • Tým DVK 1 vyhrál s choreografií "Funky" 1.MÍSTO v kategorii Hip Hop - baby.
  • Tým DVK 2 získal s choreografií: "No Name" 1. MÍSTO v kategorii Hip Hop - děti.

3.4.2010 Taneční skupina roku 2010

• Tým DVK 1 vyhrál s choreografií "Vstávat a cvičit" 1. MÍSTO v kateogorii Free Style - baby a s choreografií "Funky" 1.MÍSTO v kategorii Hip Hop - baby.
  • Tým DVK 2 získal s choreografií: "No Name" 2. MÍSTO v kategorii Hip Hop - děti a s choreografií: "New Way" 4. MÍSTO v kategorii Free Style - děti.

28.3.2010 Festival tanečního mládí mládí 2010

27.3.2010 Slánské tančení 2010

• Tým DVK 1 vybojoval s choreografií Funky krásné 2. místo v kategorii Street Dance.

23.1.2010 Novoroční taneční odpoledne v Salesiánském divadle

• nesoutěžní vystoupení v divadle

22.11.2009 Křest CD pop-rockové kapely La Grupa

Taneční skupina Free Motion vystoupila na křtu CD pop-rockové formace La Grupa. Tato kapela se vyznačuje neutuchající energií a darem vtáhnout pulikum do varu děje.
Kouzlo La Grupy spočívá v šířce hudebního rozhledu, který je navíc podpořen barvitě akční show.
La Grupa vystupuje v klasickém obsazení: kytara, basa, bicí, zpěv, a to vše je podkresleno samply. Na hudební scéně se pohybuje tři roky. Základem repertoáru jsou vlasní písně s tím, že kapela klade velký důraz na tzv. zpěvnost.
La Grupa je česká kapela a zpívá výhradně česky.

11_listopad_2009_Lucerna_program_nahled.pdf
lagrupa_nahled.pdf

8. - 10.9. 2009 KAŽDÝ SVÉHO ZDRAVÍ STRŮJCEM

II. ročník putovní výstavy po českých a moravských městech probíhal od září až do začátku října 2009.

Taneční skupina Free Motion podpořila akci svým vystoupením během všech tří dnů vždy od 16:00 hod. na vystavěném pódiu v dolní části Václavského náměstí v Praze.

3.10. 2009 Pomalování zdi v Klecenech

Hlavním cílem celé akce bylo pomalovat betonovou zeď kolem fotbalového hřiště v části mezi garážemi a hlavní bránou do areálu. Do projektu se mělo aktivně zapojit co největší počet obyvatel různých věkových skupin i z různých zájmových organizací tak, aby měl KAŽDÝ možnost pomalovat či posprejovat si část zdi podle svých představ. Samotná akce pomalování byla doprovázena různorodým kulturním programem: vystoupení taneční skupiny Free Motion, vystoupení hudebních skupin ve stylu Hip Hop a funky, klecanské ochotnické spolky Lakomé Barky a Klenota, workshop - tričkový sítotisk a další...

13.6. 2009 Benešovský Medvěd

1. ročník hip hopové taneční soutěže v Benešově nad Ploučnicí. S choreografií Let´s go! jsme získali 2. místo

25.4. 2009 Přehlídka scénického tance

Vyhráli jsme 1. místo s choreografií It´s too late... a získali jsme hlavní cenu přehlídky v kategorii současný tanec!!!

5. 4. 2009 -  Festival tanečního mládí 2009

Získali jsme 2. místo s choreografií It ´s too late... a spolu s ním i nominaci na Mistrovství ČR, které se koná 16. května 2009 v České Lípě.

28. 3. 2009 - Slánské tančení 2009

Kulturní dům Grand Slaný ve spolupráci s kulturními zařízeními města Slaného pořádáli 2. ročník taneční soutěže "Slánské tančení 2009". Taneční skupinu Free Motion poprvé reprezentoval tým Free Motion MINI s choreografií: Vstávat a cvičit! v kategorii Modern Dance a Hip hop. Pro naše nejmenší tanečníky to byla první soutěžní zkušenost. K umístění na prvních příčkách to nestačilo, ale vystupování se dětem moc líbilo a už pilně trénují na další soutěž, touží totiž  po pravé "blýskavé medaili".

Tým Free Motion DVK reprezentoval tentokrát naší taneční skupinu s velkým úspěchem!!!

Získali jsme:

1. místo za choreografii: Let ´s go!  v kategorii Modern dance a Hip hop

2. místo za choreografii: It ´s too late... v kategorii Scénický tanec

Všem tanečníkům gratulujeme za jejich umístění a výkony! A přejeme hodně štěstí na další soutěže!!!

21. 3. 2009 - Ulita4Dance

2.ročník taneční soutěže pro amatérské taneční týmy nejen z Prahy v kongresovém sále hotelu Olšanka.. Největší taneční maraton na Žižkově! Soutěžilo se v kategoriích Modern Dance a Street Dance (hip hop, disco, show).

S choreografií: "Let ´s go!" jsme získali 2.místo v kategorii Hip Hop

22. 3. 2009 - Maškarní bál

V neděli 22. března proběhl v Bodyislandu U Zvonařky Maškarní bál. Na zahájení programu vystoupila taneční skupina Free Motion. Nejprve Tým Free Motion MINI s choreogarfií "Vstávat a cvičit" následně pak Tým Free Motion DVK. Pak se již moderování celého odpoledne ujmuli dva báječní klauni, kteří pro děti připravili spousty soutěží a her. Skákalo se v pytli, malovali se obrázky, házelo se míčky, tančilo se a bavilo se. Největší zastoupení na Maškarním bále měly princezny, byla tam ale i beruška, motýlek, mochomůrka, tygřice, čarodějnic ...

6. 12. 2008 - Mikulášská show

• V zábavném odpoledním programu vystoupila celá naše taneční skupina od těch nejmenších až po soutěžní tým. Prohlédnout jste si mohli nejnovější modely od firmy Röhnisch v tanečním podání skupiny Free Motion. V závěru odpoledne navštívil děti Mikuláš a čert se svojí nadílkou.

28. 11. 2008 - Vystoupení pro nadaci O2

• Taneční skupina Free Motion vystoupila s choreografií „It´s too late...“ a s choreografií „Let´s go!“
    na 3. ročníku akce, kterou pořádala Telefónica O2 Czech Republic, a.s. pro děti z dětských domovů.

15. 11. 2008 - SOUTĚŽ TS DUHA V ČESKÉ LÍPĚ

• 2. ročník soutěže dětských, juniorských a dospělých kolektivů v disciplínách – plesová předtančení, parketové taneční kompozice, show předtančení a Street Dance předtančení. Účast kolektivů z celé České republiky. Velký sál KD Crystal Česká Lípa.

Na této soutěži jsme získali:

1. místo za choreografii "It´s too late..." v kategorii parketové taneční kompozice
3. místo za choreografii "Let´s go!" v kategorii street dance.

16. 10. 2008 - Taneční módní přehlídka a vystoupení pro firmu Röhnisch

• Tým Free Motion DVK Praha předvedl své vystoupení na akci pro časopis FOR GOLF. Akce se konala ve Volcano Health Clubu v Praze. Součástí programu byla i taneční módní přehlídka, kterou připravila taneční skupina Free Motion pro firmu Röhnisch. Firma Röhnisch vyrábí sportovní oblečení pro aktivní ženy. Kolekce byla zaměřena na oblečení pro fitness, aerobic a golf.

9. 10.  2008 - Vystoupení na Václavském náměstí

26. 9. 2008 - Crazy odpoledne v Bodyislandu U Zvonařky

Vystoupili jsme v odpoledním programu, který byl věnován především dětem. Připraven byl zábavný program, breakařská show Dancing Crackers, spousta soutěží a her. Pro dospělé byla připravena nabídka různých druhů služeb, které Bodyisland nabízí: kadeřnictví, masáže, lifting obličeje, image poradenství, apod. Vše pouze za symbolické ceny! K občerstvení a odpočinku byla po celou dobu k dispozici kavárna a venkovní zahrádka. Každý mohl ochutnat slané i sladké dobroty z bohaté nabídky, včetně drinků, freshů z čerstvého ovoce a různé druhy vynikající kávy.